نسیم اقتصاد- مدیرعامل بانک پارسیان از آغاز بازپرداخت‌ سپرده‌های ثامن الحجج تا سقف 100 میلیون تومان در بانک پارسیان از امروز خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از ایبِنا، کوروش پرویزیان گفت: از امروز پرداخت‌های مانده تا سقف 100 میلیون تومان به سپرده گذاران تعاونی ثامن الحجج در بانک پارسیان آغاز شد.
مدیرعامل بانک پارسیان افزود: در شعب بانک پارسیان به سپرده‌گذارانی که برگ گواهی تعهد داشته باشند تا 100 میلیون تومان پرداخت می شود.
وی ادامه داد: به مرور و طی زمان بندی‌هایی که بانک مرکزی اعلام می‌کند تا سقف 300 میلیون تومان را تعیین تکلیف خواهیم کرد.
پرویزیان تصریح کرد:‌ بدنبال قانع کردن هیات تسویه بانک مرکزی هستیم تا هرچه سریعتر پرداخت تمامی سپرده گذاران تعاونی ثامن الحجج اجرایی شود.
گفتنی است؛ همزمان با فرا رسیدن موعد پرداخت وجوه «فرم درخواست» ارائه شده توسط بانک پارسیان به عنوان بانک عامل، بازپرداخت وجوه فرم مزبور تا سقف مبلغ یک میلیارد ریال، از روز سه شنبه مورخ 1396/04/20 انجام می‌شود.
بدین منظور تمامی اشخاص دارای «فرم درخواست» می‌توانند در سررسید تعیین شده در فرم و  پس از آن با در دست داشتن اصل فرم و مدارک شناسایی معتبر، مطابق با ساعت‌های کاری شعب بانک پارسیان، به شعبه اولیه صادرکننده «فرم درخواست» مراجعه نمایند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما